Jak funguje autopůjčovna Easy Rent na Letišti Václava Havla

autopůjčovna,auto,recenze

Rád bych se s vámi podělil o zkušenost, kterou mám s touto půjčovnou na letišti Praha. Jelikož je zde těchto autopůjčoven nepočítaně, pozorně jsem si přečetl recenze spokojených zákazníků. S touto společností jsem rozhodně neudělal chybu, a hned vám povím proč.

Žádné časové prodlevy

Autopůjčovna na Letišti Václava Havla se nachází jen pár kroků od Terminálu 1 kousek od východu. Je to jeden z hlavních kladů, neboť nemusíte ztrácet čas a nervy ježděním do centra kvůli vypůjčení auta. Jelikož půjčovna sdílí polohu přes Google Maps, nebyl žádný problém ji najít. Navíc funguje nonstop, tudíž jejích služeb můžete využít ihned po odbavení. Jistě znáte únavu, která je neodmyslitelně s létáním spjata. Proto mi přišlo velmi vhod, že jsem dostal kávu zdarma, a co jsem ocenil nejvíc, byly předpřipravené dokumenty, které stačilo pouze podepsat. V autopůjčovně Easy Rent vše běží jak na drátkách, na nic se nečeká, neřešíte žádnou administrativu. Za vůz zaplatíte hotově nebo kartou a odjíždíte.

Rozmanitý vozový park

Auto jsem si půjčoval na víkend s manželkou, proto jsme se shodli, že nám stačí nějaký menší model, jakým je Mini Cooper. Samozřejmě zde naleznete auta všech kategorií včetně kabrioletů. Půjčení SUV není žádným problémem, stejně tak lze zapůjčit minibusy, případně osmimístné a sedmimístné dodávky. Jak jsem se dočetl z recenzí, klienty této autopůjčovny jsou cestující cestovních kanceláří, ale též business zákazníci koncernů VW, Škoda Auta či firmy Amati. Není žádným tajemstvím, že si zde půjčoval auto i generální tajemník NATO.

Jednoznačně doporučuji

Autopůjčovnu Easy Rent mohu jenom doporučit kvůli osobnímu přístupu všech zaměstnanců, kteří jsou na vaši návštěvu pečlivě připraveni, dále možnosti parkování v prostorách firmy a nepřebernému výběru vozů, v němž nechybí půjčovna dodávek.

2 thoughts on “Jak funguje autopůjčovna Easy Rent na Letišti Václava Havla”

  1. Prvotřídní servisní služby. Už jsme po příletu využili EASY autopůjčovnu dvakrát a je pokaždé vidět, že je auta baví! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  2. Dostali jsme doporučení od přátel. Dobrá zkušenost. Maximální spokojenost.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Napsat komentář