24 Zprávy

Jaká existuje manipulační technika?

detail-portalovy-jerab-s-elektrickym-retezovym-kladkostrojem-1-442

V současné době se bez manipulační techniky neobjede takřka žádná společnost působící ve strojírenském, stavebním, automobilovém a jiném průmyslu. Pokud tedy disponujete poměrně velkým skladem, ve kterém uschováváte materiál různého charakteru, pak se stane vaší pravou rukou vysokozdvižný vozík. S většími břemeny si však poradí jeřáby či kladkostroje. V následujících řádcích vám představíme několik variant manipulační techniky.

Mostové jeřáby

Prvním druhem zdvihací techniky jsou mostové jeřáby, které se ještě rozdělují na jednonosníkové a dvounosníkové. Samozřejmě nechybí ani varianta jednonosníková s bočním vedením a podobně. Mostové jeřáby disponují vysoce kvalitními komponenty, jež zajišťují maximální bezpečnost při práci. Vybrat si můžete z několika nosností a rozličných rozpětí.

Permanentní magnety

Pro zvedání a přesun feromagnetických materiálů jsou určen permanentní magnety, které se vyznačují tím, že náklady na jejich provoz jsou vskutku minimální. Investici tedy poměrně rychle zúročíte, což ocení hlavně malé dílny. Permanentní magnety se vyznačují snadným použitím a vysokou bezpečností.

Ruční kladkostroje

Občas nastanou situace, kdy se neobejdete bez ručního kladkostroje. Současný trh nabízí různé ruční kladkostroje, například lanové navijáky, mechanický klín, lanové, hřebenové či řehtačkové zvedáky, kladky, jednonosníkové kočky či řetězové kladkostroje.

Portálové jeřáby

Zapomenout nesmíme ani na portálové jeřáby, s nimiž zvládnete manipulaci s břemeny ve venkovních i vnitřních prostorách. Uplatnění nachází ve skladech a dílnách. Portálové jeřáby jsou vhodné zejména do prostor, kde není možné nainstalovat jeřábové dráhy.

Jestliže hledáte společnost, která se specializuje na manipulační a zdvihací techniku, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia společnosti BAZALA zdvihací zařízení, jež na tuzemském trhu působí od roku 1996. Společnost má veškerá potřebná oprávnění, a tak si můžete být jisti, že jste se obrátili na skutečného odborníka v oboru.

Sdílejte příspěvěk

Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
24Zpravy.cz

Více k prozkoumání

chicago USA
Cestovní ruch

Americký Waiverův program bezvízového styku

Waiverův program neb Program bezvízového styku nabízí občanům České republiky (a jiných zemí) možnost vycestovat do Spojených států bez nutnosti víz. Cestující mohou vycestovat na

bitcoin
Ekonomika

Vyplatí se v roce 2020 investovat do kryptoměn?

Kryptoměny si procházejí obdobím bouřlivého rozvoje. Investiční trh poznamenala krize související s koronavirem. Jak se dotkla kryptoměn a vyplatí se do nich v roce 2020

kancelářský stůl, kancelářský nábytek, kancelářská skříň
Bydlení a reality

Jak si vybavit domácí pracovnu?

Pandemie koronaviru nám ukázala, že pracovat z domu nakonec jde, a to i ve firmách, kde se něco takového zdálo nemožným snem. Abyste však doma

Plánujete dovolenou a hledáte ubytování? Ověřené ubytování doporučujeme vyhledávat na ubytovacím portálu MegaUbytko.cz. Najdete zde všechny typy ubytování: chaty a chalupy k pronájmu, penziony, apartmány ale i ubytovny a hotely. Na své si přijdou turisté, kteří preferují levné ubytování ale i nároční klienti, kteří vyhledávají luxus.

Provozuje

Rudolf Procházka

IČ: 04269314

+420 604 212 669

info@prochazkarudolf.cz