24 Zprávy

Konzolové regály nabízí efektivní uskladnění materiálu

konzolové regály, vhodné pre produkty s netypickými tvarmi

Skoro v každé výrobní firmě a také v mnohých obchodních společnostech je nezbytný efektivní systém uskladnění výrobků či zboží. Skládat věci jen tak ladem a skladem se nevyplatí. Jednak se mohou velmi jednoduše poškodit, jednak je následně budete složitě zvedat a manipulovat s nimi. Zapotřebí je zkrátka vsadit na specifické regály. Ty zajistí pořádek a bezpečí uskladněného sortimentu. Jaký typ regálů volit? Výbornou volbou jsou především ty konzolové. Jejich přednosti si rozebereme v tomto článku.

Multifunkční využití

Jakékoli věci je vhodné uskladnit přehledně a efektivně z hlediska logistiky. Konzolové regály oba dva zmiňované parametry bez problémů splní. Nejčastěji slouží pro uskladnění nejrůznějšího plošného materiálu, který by se do klasických polic anebo do jiného prostoru nemusel vejít. Optimální jsou především pro bezpečné uložení delších profilů, žlabů anebo ocelových plechů či nejrůznějších velkoformátových střešních krytin. Pokud potřebujete uskladnit trámy, klasické či OSB desky, pak máte jedinečnou šanci. Stejně tak poslouží ve stavebních firmách, kde tímto způsobem efektivně uschováte překlady nebo kari sítě.

Řešení na míru

Jestliže si pořídíte konzolové regály na míru, můžete je mít v podstatě v jakémkoli prostoru. Hodí se třeba na venkovní prostranství nebo i do větší či menší haly. Celý systém se naprojektuje takovým způsobem, aby byl zkrátka funkční a dostupný z potřebných stran. U jiných regálů není takováto flexibilita standardem.

Pohodlná obsluha

Složit materiál na regály a následně jej vyložit není nijak náročné. Zvládnete to jak ručně, tak i s vysokozdvižným vozíkem. Právě tímto přepravním zařízením se obsluhuje tento systém uskladnění materiálu nejčastěji. Především kovové komponenty jsou značně těžké a jen tak je přenést by nebylo reálné.

Sdílejte příspěvěk

Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
24Zpravy.cz

Více k prozkoumání

chicago USA
Cestovní ruch

Americký Waiverův program bezvízového styku

Waiverův program neb Program bezvízového styku nabízí občanům České republiky (a jiných zemí) možnost vycestovat do Spojených států bez nutnosti víz. Cestující mohou vycestovat na

bitcoin
Ekonomika

Vyplatí se v roce 2020 investovat do kryptoměn?

Kryptoměny si procházejí obdobím bouřlivého rozvoje. Investiční trh poznamenala krize související s koronavirem. Jak se dotkla kryptoměn a vyplatí se do nich v roce 2020

kancelářský stůl, kancelářský nábytek, kancelářská skříň
Bydlení a reality

Jak si vybavit domácí pracovnu?

Pandemie koronaviru nám ukázala, že pracovat z domu nakonec jde, a to i ve firmách, kde se něco takového zdálo nemožným snem. Abyste však doma

Plánujete dovolenou a hledáte ubytování? Ověřené ubytování doporučujeme vyhledávat na ubytovacím portálu MegaUbytko.cz. Najdete zde všechny typy ubytování: chaty a chalupy k pronájmu, penziony, apartmány ale i ubytovny a hotely. Na své si přijdou turisté, kteří preferují levné ubytování ale i nároční klienti, kteří vyhledávají luxus.

Provozuje

Rudolf Procházka

IČ: 04269314

+420 604 212 669

info@prochazkarudolf.cz