Informace
Potřebujete pravidelně publikovat články? Nabízíme výhodné reklamní balíčky, díky kterým získáte levné zpětné odkazy. Objednat článek můžete ZDE

Kulktura

RSS Kultura

 • RECENZE: Rodiče, pozor! Nindžové z lega nabíjejí nadzvukové dynamo 22.9.2017
  Těžko se rozhoduje, zda rodiče, kteří své potomky vezmou na víkendovou premiéru LEGO® Ninjago® film, zaslouží metál za statečnost, nebo varovnou výstrahu z odboru péče o děti.Další články k tématu:DO KINA: Ze záhrobí se vracejí hrdina Kingsmana i Luba SkořepováKULTURA 2017: Trainspotting sice zestárne, zato Zdeněk Svěrák omládne
 • VIDEO: Zakázaný ovoce natočilo klip, kterým bojuje proti šikaně 21.9.2017
  Kapela Zakázaný ovoce přichází s novým tematickým videoklipem Probdělý noci. Jeho poselstvím je boj proti šikaně na školách i mimo ně. Kromě toho bude Zakázaný ovoce od října do prosince koncertovat jako host výročního turné kapely Horkýže Slíže.
 • Netflix má problém, v epizodě Včelky Máji se objevila kresba penisu 21.9.2017
  Bizarní aféra potkala světovou streamovací službu Netflix. Dočkala se kritiky za epizodu dětského animovaného seriálu Včelka Mája, protože v pozadí jedné scény se na kůře stromu objevila kresba připomínající penis.Další články k tématu:Sex ve Čtyřlístku. Byla to čistá klukovina, říká autor komiksu

RSS Ticketportal

RSS Komiks

RSS Kultura

 • Nové knihy: Changová, Macháček, Backman i Snyder 22.9.2017
  Týden přináší příběhy lidí jdoucích za americkým snem, osudy lidí mající vlastní sobecké představy o životě, detektivky, knihy pro ženy a samozřejmě komiks a audioknihu.
 • Režisérka Jana Počtová: Přípravou filmu jsem se zbavila strachu 21.9.2017
  Různé podoby dnešních rodin zachytila Jana Počtová v novém dokumentu Nerodič. Chybí v něm jediná, ta tradiční: máma, táta a děti. Dnešní rodina má totiž až překvapivé množství jiných podob. A stále více lidí si klade otázku, která odporuje našemu nejzákladnějšímu instinktu… Zda se vůbec rodičem stát.
 • RECENZE: Česká manželka nakonec vždycky zvítězí 21.9.2017
  Na hrad Karlštejn a golfové hřiště pod ním situoval děj své nové hry dramatik Petr Kolečko. Premiéru měla ve středu 20. září na scéně pražského Divadla Kalich v režii Davida Drábka.
 • Kvůli tragédii v rodině bubeníka posunuli Mirai vydání desky i turné 21.9.2017
  Vydavatelská společnost Universal Music oznámila, že kvůli tragédii v rodině bubeníka Šimona Bílého se posouvá vydání alba i turné skupiny Mirai. Deska Konnichiwa vyjde 20. října a společné turné formace s Poetikou bylo přesunouto na jaro 2018.
 • Na jaře přijede do kin Tátova Volha 21.9.2017
  Na jaře příštího roku se chystá do kin nový film Jiřího Vejdělka Tátova volha. Ve hvězdně obsazené road movie se v hlavních rolích představí Tatiana Vilhelmová a Eliška Balzerová. Podle režiséra filmu se mohou diváci těšit na příběh s tajemstvím, jakousi milostnou detektivku.
 • Oceněný karlovarský film Chlapi nepláčou bude mít premiéru 21.9.2017
  Snímek Chlapi nepláčou, jeden z nejvýraznějších filmů 52. mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, jenž získal Zvláštní cenu poroty, bude mít 3. října slavnostní premiéru v pražském kině Světozor. Zúčastní se jí režisér filmu Alen Drljević, jeho střihač Vladimir Gojun i herci Ermin Bravo, Boris Isaković a Sebastian Cavazza. Širší veřejnost bude moci úspěšné drama zhlédnout […]
 • Tomáš Klus: Hrdě se hlásím k označení pravdoláskař 21.9.2017
  Recyklus tour Tomáše Kluse a jeho Cílové skupiny bude mít na podzim podtitul #jinykoncert. Kromě nového singlu A pak, který s Klusem nazpívala jeho žena Tamara a jenž premiérově zazní na prvním z koncertů v pražské Pragovce 30. září, přinese i novou scénu s vizuálními projekcemi a instalacemi.
 • Nedvěd bude slavit v Lucerně 21.9.2017
  Bard trampské a folkové písničky František Nedvěd chystá výroční koncert s hosty ve Velkém sále pražské Lucerny.
 • RECENZE: Britská tajná organizace Kingsman se vrací v tempu 21.9.2017
  Kdo před třemi lety zaplakal, když na konci filmu Kingsman: Tajná služba zabili Harryho Harta, nebo třeba jen zalitoval, že ve dvojce už tím pádem nebude hrát Colin Firth, může se radovat.
 • Úspěšná Mokrá ryba vychází v češtině 21.9.2017
  Série detektivních příběhů německého spisovatele Volkera Kutschera s komisařem Gereonem Rathem je velice populární nejen v Německu. První příběhem v řadě je Mokrá ryba. V češtině poprvé vyjde v překladu Tomáše Butaly v den Velkého knižního čtvrtka 19. října.