24 Zprávy

Manipulační technika a zdvihací zařízení do každé výroby, skladu i distribuční haly

distribuční hala

Provozujete sklad či distribuční halu, ve které je na denním pořádku manipulace s nákladnými břemeny? Nebo s nimi manipulujete přímo během výroby? Pak se neobejdete bez kvalitní manipulační techniky a patřičných zdvihacích zařízení. Jaké máte možnosti? 

Na manipulační technice de facto stojí celý strojírenský, stavební i automobilový průmysl. Bez ní by všechna tato odvětví v podstatě byla odkázána k záhubě. Stejně tak je manipulační technika součástí provozu veškerých skladů, hal i většiny dílen.

Bezpečná a rychlá manipulace

Hydraulické sklopné plošiny, traverzy pro manipulaci s kontejnery, ocelové konstrukce, jeřábové traverzy, C háky, manipulátory, elektrické kladkostroje, pracovní stoly, nebo úchopové kleště. Všechna tato zařízení nahrazují lidskou práci. K tomu ale i usnadňují, zrychlují a celkově zefektivňují výrobu. A čím kvalitnější zařízení do své výroby či skladu použijete, tím bezpečnější a rychlejší výroby docílíte.

25 tun? Žádný problém

Elektrický kladkostroj si například poradí i s nákladem o hmotnosti 25 tun! Pro jeřábovou traverzu není problém náklad až dvojnásobně těžší. C hák bez potíží zvedne i pětitunovou zátěž. To jsou pro laika až nepředstavitelné hodnoty.

Služby od A do Z

Prodej manipulační techniky má ve svém portfoliu řada společností. V hledáčku vašeho zájmu by ovšem měla být taková, jež se maximálně podřídí vašim potřebám, respektive požadavkům, ať již vaší výrobní linky, dílny či skladu. Služby doslova od A do Z nabízí například firma Bazala zdvihací zařízení s.r.o, jež se vám postará o kompletní projektování i montáž zařízení včetně jeho následného servisu.

Výrobce i dodavatel

Společnost ovšem není pouhým dodavatelem manipulační techniky. V roce 2012 své služby rozšířila i o výrobu. Výroba manipulační techniky společnosti Bazala zdvihací zařízení s.r.o se tak zaměřuje na samosvorné kleště, elektrické lanové navijáky i válečkové dopravníky vhodné například pro vnitropodnikovou dopravu kusových předmětů a zásilek. Stejně tak jimi můžete propojit jednotlivá montážní místa a výrobní stroje.

Možnosti současné moderní zdvihací a manipulační techniky téměř neznají mezí. A z technologického hlediska se stále vyvíjejí. Tak si říkám, jak vůbec staří Egypťané postavili své pyramidy, když nic podobného neměli k dispozici. A jak by jejich stavby vypadaly, kdyby tuto techniku k dispozici měli.

Sdílejte příspěvěk

Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
24Zpravy.cz

Více k prozkoumání

chicago USA
Cestovní ruch

Americký Waiverův program bezvízového styku

Waiverův program neb Program bezvízového styku nabízí občanům České republiky (a jiných zemí) možnost vycestovat do Spojených států bez nutnosti víz. Cestující mohou vycestovat na

bitcoin
Ekonomika

Vyplatí se v roce 2020 investovat do kryptoměn?

Kryptoměny si procházejí obdobím bouřlivého rozvoje. Investiční trh poznamenala krize související s koronavirem. Jak se dotkla kryptoměn a vyplatí se do nich v roce 2020

kancelářský stůl, kancelářský nábytek, kancelářská skříň
Bydlení a reality

Jak si vybavit domácí pracovnu?

Pandemie koronaviru nám ukázala, že pracovat z domu nakonec jde, a to i ve firmách, kde se něco takového zdálo nemožným snem. Abyste však doma

Plánujete dovolenou a hledáte ubytování? Ověřené ubytování doporučujeme vyhledávat na ubytovacím portálu MegaUbytko.cz. Najdete zde všechny typy ubytování: chaty a chalupy k pronájmu, penziony, apartmány ale i ubytovny a hotely. Na své si přijdou turisté, kteří preferují levné ubytování ale i nároční klienti, kteří vyhledávají luxus.

Provozuje

Rudolf Procházka

IČ: 04269314

+420 604 212 669

info@prochazkarudolf.cz