Informace
Potřebujete pravidelně publikovat články? Nabízíme výhodné reklamní balíčky, díky kterým získáte levné zpětné odkazy. Objednat článek můžete ZDE

Móda

RSS Móda

 • Jídlo je pro ženy emoce, pro muže palivo, říká odbornice na hubnutí 30.3.2020
  Vystudovala lékařskou fakultu, spoustu let po ní pak nastoupila do školy znovu. K diplomu z medicíny si Václava Kunová přidala maturitu z gastronomické a hotelové školy. Jídlo je totiž její profese i vášeň. Kromě odborného poradenství proto nyní připravuje i knihy plné lákavých a nutričně vyvážených receptů.
 • Zhubla desítky kilogramů. Kvůli vytahané kůži podstoupila čtyři operace 30.3.2020
  Čtyřiatřicetiletá Lisa Rothenbergová z New Jersey se rozhodla pro změnu životního stylu, když vážila sto dvacet kilogramů a začala mít obavy, že by vlivem obezity mohla zemřít. „Bála jsem se, že z mých tří dětí udělám sirotky. Rozhodla jsem se jednat, dokud to ještě šlo,“ sdělila.
 • OBRAZEM: Jaké roušky nosíte? Posíláte nám své fotografie 30.3.2020
  Posíláte nám své fotografie v rouškách. Některé jsou především praktické, další originální, veselé i kreativní. Všechny mají společné jedno – jsou šité doma svépomocí. Podívejte se na všechny a v galerii můžete také dát hlas té, která se vám líbí. Fotky posílejte dál.

RSS Vlasy a účesy

 • Jarní výprodeje zimního oblečení se blíží 13.2.2019
  Jaro už neodvratně klepe na dveře a s ním přichází také řada výhod, které se objevují před zákazníky. Končící zimní období totiž znamená velice rozsáhlé výprodeje skladů. Nákupní horečka skutečně visí ve vzduchu, protože každý z nás se snaží při nákupech ušetřit, když tu možnost má. právě proto se jaro stává naprostým rájem zejména pro milovníky […]
  Redakce
 • Nehty 2019: tipy na trendy laky na nehty i péče o ruce 14.1.2019
  Nehty každý měsíc jinak a k tomu krásné ruce – to je novoroční předsevzetí, které vás udělá krásnou a nevzdáte ho. Bude vás totiž bavit. ředsevzetí si každoročně s příchodem nového roku dáváme v mnoha oblastech. Obvykle se týkají toho, že chceme lépe vypadat. Plánujeme začít zdravěji jíst, zhubnout, už nikdy nechceme usnout s make-upem, […]
  Berta Pean
 • Fruit Juice Hair aneb Vlasy v barvě ovocného džusu jsou hitem! 20.9.2018
  Barva ovocného džusu je sice široký pojem, tentokrát se ale vyprofilovala na červené ovocné tóny a dala vzniknout novému trendu pro letošní podzimní účesy 2018. V zemi vzniku a v anglicky mluvících zemích se mu neřekne jinak než Fruit Juice Hair, neboli vlasy v barvě ovocného džusu. Ochutnáte? e to takový mikrotrendík, který tady už […]
  Valérie Jankovská

RSS ModaCz

 • Adidas Originals přináší unikátní instalace do ulic Prahy 30.3.2020
  Kultovní tenisky adidas Originals letos slaví neuvěřitelných 50 let od svého prvního uvedení na trh. Značka přenáší nezaměnitelnou DNA značky adidas do ulic města, přichází u této příležitosti s unikátním projektem nazvaným Change is a Team Sport.
  Monika Holemá
 • Jak se obléknout na video meeting 30.3.2020
  I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.
  Jana Klouparová
 • Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně 29.3.2020
  Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.
  Renáta Holcová

RSS Žena