Informace
Potřebujete pravidelně publikovat články? Nabízíme výhodné reklamní balíčky, díky kterým získáte levné zpětné odkazy. Objednat článek můžete ZDE

Móda

RSS Móda

 • Neurolog: Alzheimera a parkinsona může ovlivnit strava. Opatrně s mléčnými výrobky 3.6.2020
  Jako jeden z mála na světě dokáže vyčíst z ultrazvukových snímků riziko Parkinsonovy, Alzheimerovy a dalších chorob. Ostravský neurolog prof. MUDr. David Školoudík, Ph.D., společně s partou IT specialistů učí roboty, jak včas odhalit vážné choroby. Jsme na začátku nové éry v medicíně?
 • Lékařka poradí, jak předejít letním infekcím a průjmům. Ptejte se online 3.6.2020
  I když to ještě nedávno vypadalo, že se letos v létě k moři nepodíváme, přece jen se rýsuje reálná naděje. Neznamená to však, že nás na dovolené nemůže potkat koronavirus, průjem či jiná zdravotní komplikace. Jak se ochránit? Zeptejte se ve čtvrtek od 13 hodin online infektoložky Hany Roháčové.
 • Fit můžete být v každém věku, vzkazuje fitness guru Eva Krausová 3.6.2020
  Fitness instruktorka a výživová poradkyně Eva Krausová nejen pomáhá změnit postavu a jídelníček předním českým celebritám, ale na svém Instagramu navíc inspiruje ke zdravému životnímu stylu přes sto třicet tisíc lidí. Co je podle ní při formování postavy nejdůležitější a jak docílit plochého břicha a pevných hýždí?

RSS Vlasy a účesy

 • Jarní výprodeje zimního oblečení se blíží 13.2.2019
  Jaro už neodvratně klepe na dveře a s ním přichází také řada výhod, které se objevují před zákazníky. Končící zimní období totiž znamená velice rozsáhlé výprodeje skladů. Nákupní horečka skutečně visí ve vzduchu, protože každý z nás se snaží při nákupech ušetřit, když tu možnost má. právě proto se jaro stává naprostým rájem zejména pro milovníky […]
  Redakce
 • Nehty 2019: tipy na trendy laky na nehty i péče o ruce 14.1.2019
  Nehty každý měsíc jinak a k tomu krásné ruce – to je novoroční předsevzetí, které vás udělá krásnou a nevzdáte ho. Bude vás totiž bavit. ředsevzetí si každoročně s příchodem nového roku dáváme v mnoha oblastech. Obvykle se týkají toho, že chceme lépe vypadat. Plánujeme začít zdravěji jíst, zhubnout, už nikdy nechceme usnout s make-upem, […]
  Berta Pean
 • Fruit Juice Hair aneb Vlasy v barvě ovocného džusu jsou hitem! 20.9.2018
  Barva ovocného džusu je sice široký pojem, tentokrát se ale vyprofilovala na červené ovocné tóny a dala vzniknout novému trendu pro letošní podzimní účesy 2018. V zemi vzniku a v anglicky mluvících zemích se mu neřekne jinak než Fruit Juice Hair, neboli vlasy v barvě ovocného džusu. Ochutnáte? e to takový mikrotrendík, který tady už […]
  Valérie Jankovská

RSS ModaCz

 • Pět letních kousků, bez kterých se toto léto neobejdete 3.6.2020
  Léto se blíží, a proto je na čase shrnout pět trendů, které budou definovat tuto sezónu. Podlehnete kouzlu průsvitných topů, sandálků s hranatou špičkou či oversized košilí a nebo si určíte vlastní trendy, jimiž se budete řídit? 
  Anna Čmuchálková
 • Zakoupením charitativní pohlednice uděláte hned trojnásobnou radost 2.6.2020
  Protipandemická opatření se rozvolňují, v centru mediální pozornosti se ocitají nejen covidová témata, mimořádná vlna solidarity a empatie se zvolna rozpouští v proudu všednodenních starostí. Ovšem stále existují lidé, kteří potřebují pomoc a podporu.
  Monika Holemá
 • Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu 1.6.2020
  Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!
  Jana Klouparová

RSS Žena