24 Zprávy

Nedatovaný tečkový zápisník je dnes nejoblíbenějším zápisníkem

zápisník, poznámkový blok, zápisníky, poznámkové bloky,

Dnešní digitální doba nabízí obrovské množství možností elektronického plánování času, dělání si poznámek i vedení deníků. Přesto, nebo právě díky tomu, se stále více lidí vrací ke starým dobrým papírovým diářům. Nabídku těch čistých, linkovaných a čtverečkovaných, doplnil tečkovaný zápisník. A rychle se dostal na piedestal zájmu.

Tečkovaný zápisník neruší a pomáhá

Dlouho jsme si mysleli, že nic než čisté stránky, linky a čtverečky v diářích a sešitech být nemůže. A ejhle, jsou tady tečky. Tečkovaný zápisník nabídl moderní kompromis mezi čistými stránkami pro ty, kdo chtějí mít volnost, či si do zápisníků kreslit. Linkami pro ty, co si nevěří a potřebují své písmo vést. A nakonec i pro milovníky čtverečkovaných stránek, které osobně pro mě byly vždy až příliš rušivými, ale řada lidí na ně nedala nikdy dopustit.

TIP: Hledáte kvalitní zápisník, zápisníky, poznámkový blok?

Velký hit dneška jsou nedatované diáře

Zatímco dříve nám diář nabízel zcela přesně nalajnovaný den, týden, měsíc a rok, dnes je vše jinak. Moderní nedatované diáře nám ponechávají v plánování volnou ruku. Už nemusíme „start nového života“, organizovanějšího a uspořádanějšího, odkládat na 1. ledna příštího roku. Diáře nám poskytují volnost plánovat klidně ode dneška, od zítřka, nebo si nechat ve svém úkoly nabitém životě prostě pauzu. A je na nás, jestli to bude den, víkend, tři dny, či tři týdny.

TIP: Nejideálnějším do kabelek je menší zápisník A6, blok A6.

Diáře s benefity

Dobrý diář dnes nabízí i další benefity. Obvykle jsou to různé praktické gumičky proti nechtěnému otevření diářů v kabelce, poutka na tužky, ale i záložky, rozřaďovače, či dnes tak oblíbené samolepky. Díky nim si lze diář ještě lépe zorganizovat a rovněž kreativně dotvořit. Proto se dají pořídit sady různých samolepek do diářů i samostatně, eventuálně se prodávají různá razítka speciálně určená pro diáře.

TIP: Nejideálnější na pracovní stůl je zápisník A5, blok A5.

Nedatované zápisníky a diáře 365 START

Skvělou nabídku nedatovaných diářů, zápisníků, ale i oblíbených motivačních diářů má ve svém sortimentu firma 365 START. Od konkurence se liší tím, že obsahuje archy samolepek s pravítkem, které umožňují začít okamžitě pracovat s diářem podle svých představ. Na webu společnost najdete celou řadu tipů, jak s diáři pracovat. Díky těmto chytrým doplňkům a nápadům si dokáže diář každý přizpůsobit svým potřebám. S tím, jak svůj diář používáte vy, se můžete pochlubit v rámci celoroční soutěže firmy a vyhrát nový diář.

Diáře a zápisníky 365 START si lze koupit ve třech rozměrech. Jsou tečkované, linkované nebo čisté. Speciálním typem je řada Filip, která má vyměnitelný obsah v koženkových deskách. Zajímavá je řada A s průhlednou vrchní deskou, do které si lze vkládat vlastní fotky a obrázky a vzhled diáře si tak pravidelně měnit.

Sdílejte příspěvěk

Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
24Zpravy.cz

Více k prozkoumání

chicago USA
Cestovní ruch

Americký Waiverův program bezvízového styku

Waiverův program neb Program bezvízového styku nabízí občanům České republiky (a jiných zemí) možnost vycestovat do Spojených států bez nutnosti víz. Cestující mohou vycestovat na

bitcoin
Ekonomika

Vyplatí se v roce 2020 investovat do kryptoměn?

Kryptoměny si procházejí obdobím bouřlivého rozvoje. Investiční trh poznamenala krize související s koronavirem. Jak se dotkla kryptoměn a vyplatí se do nich v roce 2020

kancelářský stůl, kancelářský nábytek, kancelářská skříň
Bydlení a reality

Jak si vybavit domácí pracovnu?

Pandemie koronaviru nám ukázala, že pracovat z domu nakonec jde, a to i ve firmách, kde se něco takového zdálo nemožným snem. Abyste však doma

Plánujete dovolenou a hledáte ubytování? Ověřené ubytování doporučujeme vyhledávat na ubytovacím portálu MegaUbytko.cz. Najdete zde všechny typy ubytování: chaty a chalupy k pronájmu, penziony, apartmány ale i ubytovny a hotely. Na své si přijdou turisté, kteří preferují levné ubytování ale i nároční klienti, kteří vyhledávají luxus.

Provozuje

Rudolf Procházka

IČ: 04269314

+420 604 212 669

info@prochazkarudolf.cz