24 Zprávy

Parkovací zábrany jsou vhodné nejen pro vaši prodejnu či sklad

Řidiči se jen málokdy dokáží dohodnout, někteří se dokonce na silnicích chovají agresivně. A neplatí to jen a pouze při jízdě, ale i při parkování. Hledání míst, kde se dá úspěšně zaparkovat, vede k blokaci průjezdů nebo míst, kde je zapotřebí zajistit zásobování pro obchody. Pokud tedy existuje způsob, jak legální cestou znepřístupnit drzým řidičům takové jednání, proč jej potom nevyužít naplno? Nakonec, mnohdy je to ve vašem nejlepším zájmu, že?

Snadno se přenášejí, ještě snadněji instalují

Dnešní parkovací zábrany váží pouze několik kilogramů a manipulace s nimi je opravdu hračkou. Díky mechanickému zámku a ukotvení pomocí pevných šroubů budou držet na svém místě opravdu dlouhou dobu – a bez sebemenšího poškození korozí nebo jinými vnějšími vlivy, o což se postará zinkový postřik.

Rezervace parkovacího místa ještě nikdy nebyla snadnější, řidiči budou hned vědět, že tudy opravdu cesta nevede! Nakonec, neřešili jste podobné problémy někdy v poslední době? Proč se zbytečně rozčilovat a nepřipravit se na něco takového už dopředu?

Zpomalovací retardéry zajistí bezpečí nejen u školek

Bezpečnost provozu je hodně důležitá hlavně v místech, kde se pohybují děti nebo senioři, popřípadě je zde poměrně častý výskyt chodců. O jízdu bez nehod se pak postarají zpomalovací prahy, díky nimž můžou být klidní všichni, kteří se rozhodnou přecházet ulici na frekventovaných místech a nejsou při tom zrovna nejrychlejší.

Díky těmto zařízením nemají řidiči na výběr, rychlost totiž zkrátka musí přizpůsobit aktuální situaci a tím pádem výrazně zpomalí. Přechody pro chodce, obytné čtvrti nebo školky a školy, zpomalovací práh najde uplatnění snad všude. Je velmi snadno demontovatelný a díky speciálním odrazkám je pro řidiče dobře viditelný už z větší dálky.

Sdílejte příspěvěk

Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
24Zpravy.cz

Více k prozkoumání

chicago USA
Cestovní ruch

Americký Waiverův program bezvízového styku

Waiverův program neb Program bezvízového styku nabízí občanům České republiky (a jiných zemí) možnost vycestovat do Spojených států bez nutnosti víz. Cestující mohou vycestovat na

bitcoin
Ekonomika

Vyplatí se v roce 2020 investovat do kryptoměn?

Kryptoměny si procházejí obdobím bouřlivého rozvoje. Investiční trh poznamenala krize související s koronavirem. Jak se dotkla kryptoměn a vyplatí se do nich v roce 2020

kancelářský stůl, kancelářský nábytek, kancelářská skříň
Bydlení a reality

Jak si vybavit domácí pracovnu?

Pandemie koronaviru nám ukázala, že pracovat z domu nakonec jde, a to i ve firmách, kde se něco takového zdálo nemožným snem. Abyste však doma

Plánujete dovolenou a hledáte ubytování? Ověřené ubytování doporučujeme vyhledávat na ubytovacím portálu MegaUbytko.cz. Najdete zde všechny typy ubytování: chaty a chalupy k pronájmu, penziony, apartmány ale i ubytovny a hotely. Na své si přijdou turisté, kteří preferují levné ubytování ale i nároční klienti, kteří vyhledávají luxus.

Provozuje

Rudolf Procházka

IČ: 04269314

+420 604 212 669

info@prochazkarudolf.cz