24 Zprávy

Pronájem a prodej dopravního značení nabízí firma Top ZNAK

dopravní značky

Před několika desítkami let, kdy se na hlavní silnici prohnalo sotva deset automobilů za den, nebyly dopravní značky potřebné. Ovšem technologie se začaly vyvíjet, z dílen automobilových společností vyjížděly inovativní modely a najednou připadají i dvě vozidla na jednu domácnost. Bez dopravních značek by na veřejných komunikacích nastal zmatek a ve zprávách byste jen viděli jednu dopravní nehodu za druhou.

Dopravní značení má nastolit na silnicích nějaký řád. Přemýšleli jste však někdy nad tím, kde se značky stojící na krajích silnice vůbec berou? Specifickým sortimentem se zabývá spousta společností, přičemž lídrem na tuzemském trhu je Top ZNAK. Jedná se o specialistu, jenž se podílel i na mnoha projektech v rámci Prahy.

Dopravní značky jsou v souladu s platnou legislativou

Odborná společnost Top ZNAK se zabývá prodejem a pronájmem svislých dopravních značek. Veškeré produkty jsou v souladu s českou legislativou a evropskými pravidly, a tak se nemusíte obávat, že by ve vašem městě anebo v areálu vaší firmy stálo značení, které by nekorespondovalo se zákonem č. 361/2000 Sb.

Jak si pronajmout dopravní značení?

Pronájem dopravních značek je nabízen především stavebním společnostem, jež chtějí upozornit na zákaz vjezdu do stavebního prostoru. Pronajmout se však dají i výstražné a příkazové značky, ba dokonce i verze upravující přednost. Záleží pouze na tom, co chcete dopravním značením říct. Pracovníci firmy Top ZNAK zajistí montáž i demontáž dopravního značení, tudíž se nemusíte vůbec o nic starat. Jediné, co musíte zajistit, je projekt dopravně inženýrského opatření s razítkem Policie České republiky a dopravně inženýrské rozhodnutí.

O pronájem dopravního značení si můžete požádat prostřednictvím webové stránky společnosti Top ZNAK.

PŘECHODNÉ SVISLÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ, ZÁBRANY, LÁVKY
PŘECHODNÉ SVISLÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ, ZÁBRANY, LÁVKY
PŘECHODNÉ SVISLÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ, ZÁBRANY, LÁVKY
PŘECHODNÉ SVISLÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ, ZÁBRANY, LÁVKY
PŘECHODNÉ VODOROVNÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ
PŘECHODNÉ VODOROVNÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ
PŘECHODNÉ VODOROVNÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ
PŘECHODNÉ VODOROVNÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ

 

Sdílejte příspěvěk

Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
24Zpravy.cz

Více k prozkoumání

chicago USA
Cestovní ruch

Americký Waiverův program bezvízového styku

Waiverův program neb Program bezvízového styku nabízí občanům České republiky (a jiných zemí) možnost vycestovat do Spojených států bez nutnosti víz. Cestující mohou vycestovat na

bitcoin
Ekonomika

Vyplatí se v roce 2020 investovat do kryptoměn?

Kryptoměny si procházejí obdobím bouřlivého rozvoje. Investiční trh poznamenala krize související s koronavirem. Jak se dotkla kryptoměn a vyplatí se do nich v roce 2020

kancelářský stůl, kancelářský nábytek, kancelářská skříň
Bydlení a reality

Jak si vybavit domácí pracovnu?

Pandemie koronaviru nám ukázala, že pracovat z domu nakonec jde, a to i ve firmách, kde se něco takového zdálo nemožným snem. Abyste však doma

Plánujete dovolenou a hledáte ubytování? Ověřené ubytování doporučujeme vyhledávat na ubytovacím portálu MegaUbytko.cz. Najdete zde všechny typy ubytování: chaty a chalupy k pronájmu, penziony, apartmány ale i ubytovny a hotely. Na své si přijdou turisté, kteří preferují levné ubytování ale i nároční klienti, kteří vyhledávají luxus.

Provozuje

Rudolf Procházka

IČ: 04269314

+420 604 212 669

info@prochazkarudolf.cz