Informace
Potřebujete pravidelně publikovat články? Nabízíme výhodné reklamní balíčky, díky kterým získáte levné zpětné odkazy. Objednat článek můžete ZDE

Společnost

RSS Žena

 • Slávek Rabušic - muž, díky kterému rozkvétají zámky, hrady i filmy 25.5.2019
  Specialista na aranžování květin Slávek Rabušic (57) spojil profesi a koníčka – vystudoval zahradnickou školu a už od dětství ho fascinovaly dějiny umění a architektury. A právě interiéry našich pamětihodností pomáhá se svými spolupracovníky oživovat.
 • Úspěch dětí v kolektivu se odvíjí od jejich aktivity na sociálních sítích 24.5.2019
  Děti, které tráví čas na sociálních sítích, jsou v kolektivech více oblíbené, jejich život je aktivnější a pociťují i větší podporu od svých vrstevníků. Platí to zejména u těch, které dle studie olomouckých vědců patří do kategorie tzv. normálních, respektive intenzivních uživatelů. Jedná se asi o 70 % dětské populace ve věku 11–15 let. Podle […]
 • Eliška Balzerová: Někdy natáčení komedie není zase tak úplná sranda 24.5.2019
  Slavnou se stala v osmadvaceti jako začínající lékařka v legendární Nemocnici na kraji města. Sláva však šla v té době tak trochu mimo ni, protože se starala o ročního syna. Když o šest let později natočila „komedii století“ S tebou mě baví svět, přibyla do rodiny dcera Adéla. Dnes už je Eliška Balzerová čtyřnásobnou babičkou, […]

RSS Doktorka

RSS Blogy

 • Potraviny pro zdraví i krásu 25.5.2019
  www.svobodnyblog.cz I když o pleť pravidelně pečujeme, mladistvý vzhled podpoří péče zevnitř. Nemusíme hned sahat po vitamínech a doplňcích stravy. Existují potraviny, které pozitivně ovlivní náš mladistvý vzhled. O jaké potraviny se jedná a na co se zaměřit? Borůvky Borůvky obsahují opravdu vysoké množství antioxidantů, které bojují proti stárnutí. Navíc mají i vysoký obsah vlákniny […]
  Pavla Růžičková
 • Vyrazte se psem za jarním dobrodružstvím! 21.5.2019
  www.svobodnyblog.cz S přicházejícím jarem nastává i doba nejrůznějších výletů. Byl by totiž doslova hřích sedět v tak hezkém počasí doma. Vyrazte do přírody a s sebou nezapomeňte vzít ani vašeho věrného psího kamaráda. Pobyt na čerstvém vzduchu prospěje vám oběma. Navíc tak vynahradíte vašemu domácímu mazlíčkovi všechny ty hodiny, kdy na vás musel trpělivě čekat, […]
  Procházka Rudolf
 • 4 přínosy, které plynou z video reklamy 21.5.2019
  www.svobodnyblog.cz Každý e-shop potřebuje zákazníky, bez nich to zkrátka nejde. Jenže jak je získat a přesvědčit k nákupu? Možností existuje celá řada – k jedné z těch nejefektivnějších patří video reklama. Videa totiž vládnou světu, každý den si je pouští miliony uživatelů. Využijte toho a zamiřte se svou reklamou právě sem. Co získáte? Publikum Vaše […]
  Procházka Rudolf

RSS Femina

 • Vztah s vousatým mužem? Podle odborníků hazard se zdravím 24.5.2019
  Porost na mužské tváři? Tak od toho raději ruce pryč. Obsahuje totiž stejné organismy, které se vyskytují na veřejných toaletách. A to včetně streptokoka! Opravdu je situace tak špatná?
  petra-martiskova
 • Potraviny, které pomáhají detoxikovat organismus. S těmihle nešetři! 24.5.2019
  Proč se právě teď vyplatí jíst kopr, avokádo, česnek a kapustu? Snadná odpověď. Všechny tyhle vychvalované dary přírody pořádně „uklidí“ ve tvém těle, díky čemuž budeš zdravější, štíhlejší a krásnější!
  petra-martiskova
 • Keto dieta a sport: Chcete začít sportovat a nevíte, jestli je to vhodný krok? 23.5.2019
  Začali jste s Keto dietou a vrtá vám hlavou, jestli je vhodné během hubnutí a nového stravovacího plánu i sportovat? Tuto otázku si klade mnoho začínajících i pokročilých příznivců ketogenní diety a my jsme se rozhodli, že vám na váš dotaz konečně odpovíme.
  petra-martiskova
 • Příběh čtenářky: Mám manžela a milence, ten chce ale najednou více 23.5.2019
  Většinou jsou to muži, co mají vedle svých manželek tajné milenky a bojí se, aby jejich dvojí život nepraskl, ale co když takhle žije žena? Je společensky přijatelnější, když bokovku má chlap než manželka?
  petra-martiskova
 • Bydlení ve stylu wabi sabi 23.5.2019
  Pojem wabi sabi zní tak trochu jako zaklínadlo, ale opak je pravdou. Najdeš v něm sebe, svoji minulost, přitom i aktuální současnost, a to vše s malým nádechem budoucnosti. Wabi sabi se ti bude líbit, mísí totiž nekombinovatelné tak, jak život sám ti každodenně mísí okamžiky toho, co bylo, s tím, co je a nádechem […]
  petra-martiskova
 • Nápoje, díky kterým snadněji zhubneš. Na jaké můžeš vsadit? 23.5.2019
  Stále nejsi s pohledem do zrcadla tak docela spokojená? Hlavně nepanikař. Nejdřív si dej kafe a zjisti, kde se prodává zelený čaj matcha. Ten ti stejně jako čistá voda pomůže rychle zlikvidovat nežádoucí faldíky!
  petra-martiskova
 • Jak začít po rozvodu nový život? 22.5.2019
  Tak a je to tady. Jsi rozvedená paní a čekáš, že přijde nový život. Jenže jak začít další etapu, když jsi už byla zvyklá být vdanou ženou? Rozhodně se nevrhej po hlavě do dalšího vztahu, ale nauč se být sama, na druhou stranu nikdy neříkej nikdy, nějaká láska na tebe jistě někde čeká.
  petra-martiskova
 • Malý zázrak pro tvé zdraví aneb Proč do svého jídelníčku přidat jáhly 22.5.2019
  Znáš je? Co jsou jáhly zač, proč bys je měla zařadit do jídelníčku a co tím získáš? I když tě doteď moc nelákaly, rozhodně je vyzkoušej, mají totiž úžasné benefity pro tvé zdraví a krásu.
  petra-martiskova
 • Dobře se vyspat je kumšt. Co dělat, když počítání oveček nezabírá? 22.5.2019
  I když jdeš do postele ještě před půlnocí, stejně zabereš až kolem druhé či třetí ráno? Zdravý a klidný spánek je v poslední době přepych. Stres a přemíra technologií jsou příčinou toho, že se nám usíná špatně. Jenže ráno musíš fungovat a to po bezesné noci jde těžko. Máme pro tebe deset zaručených tipů, jak […]
  petra-martiskova
 • 7 šílených antikoncepčních metod našich předků. Z některých dost mrazí! 21.5.2019
  Co se týká ochrany před nechtěným početím, dneska má člověk vážně kliku. Stačí spolknout tabletku a je po starosti. Jenže dřív to tak snadné nebylo. Některé prastaré antikoncepční nápady tě opravdu pobaví. Nebo vyděsí? Skoky, varlata lasičky, cibule či náprstek… Síla!
  goldie
 • Hvězdná sestava míří do Bohnic. Unikátní festival Mezi ploty přivítá přes 160 skvělých kapel a divadel! 21.5.2019
  Velkolepý fotbalový zápas týmu multimilionářů proti skvadře bezdomovců! Multimediální psychoanalýza slonů traumatizovaných z drezúry v cirkusu Klepýtko! Tak tohle na festivalu Mezi ploty ani tentokrát neuvidíte. Ale nevěšte hlavu: Akce, která 25. a 26. května ovládne areál Psychiatrické nemocnice Bohnice, bude opět skvělá svým typickým způsobem, který se nepodařilo reprodukovat ani za hranicemi naší galaxie.
  petra-martiskova
 • Bay of Plenty – Novozélandský plážový ráj 21.5.2019
  Pokud bych si měla vybrat místo, kde si na Novém Zélandu postavím baráček na pláži, bylo by to rozhodně Bay of Plenty, které je jedním z nejslunnějších regionů této nádherné země.
  petra-martiskova
 • Překvapivá fakta o celulitidě. Víš o ní opravdu všechno? 21.5.2019
  Že se ďolíčky na stehnech a zadečku tvoří jen z kil navíc? Tak tomu nevěř, protože seznam viníků je pořádně dlouhý. Rovněž by tě mohlo zajímat, proč jimi trpí většina žen, ale minimum mužů. Tušíš vůbec, jak se proti nim bránit?
  petra-martiskova
 • Květnový online výklad tarotových karet zcela zdarma 21.5.2019
  Foto: Shutterstock.com
  petra-martiskova
 • Lék, psychický doping i afrodiziakum. Tohle všechno jsou datle 20.5.2019
  Okamžitá dávka energie, lepší soustředění nebo celková revitalizace organismu. To jsou úžasné benefity, které slibují výborné datle. Příznivý vliv ale mají i na libido, trávení, krevní tlak a duševní pohodu! Zkusíš je?
  petra-martiskova