Informace
Potřebujete pravidelně publikovat články? Nabízíme výhodné reklamní balíčky, díky kterým získáte levné zpětné odkazy. Objednat článek můžete ZDE

Společnost

RSS Žena

 • O víkendu proběhne ve Vestci u Prahy největší nábor dárců kostní dřeně, přidejte se také 20.9.2019
  V současnosti mezi námi žije 50 smrtelně nemocných Čechů, kteří nutně potřebují transplantaci kostní dřeně, ale bohužel nemají svého dárce. I z tohoto důvodu se rozhodl Český registr dárců krvetvorných buněk s podporou rodiny Matěje Kučery, který v roce 2017 onemocněl poruchou krvetvorby a svého dárce stále hledá, uspořádat v sobotu 21. září velkolepou akci […]
 • Londýnské přehlídky se nesly ve znamení minimalismu a flóry 20.9.2019
  Londýn zachvátila módní horečka. V termínu od 13. do 17. září se zde totiž odehrál prestižní týden módy. V rámci něj představili světově uznávaní návrháři své módní kolekce pro nadcházející sezonu jaro/léto 2020. Prohlédněte si to nejlepší z mol britské metropole.
 • Režisér Roman Petrenko – deset let se StarDance 20.9.2019
  Jeden z nejpopulárnějších pořadů České televize, taneční soutěž StarDance… když hvězdy tančí, jejímž je Právo mediálním partnerem, vstupuje letos do jubilejního desátého ročníku. A desáté jubileum v něm oslaví i jeho režisér Roman Petrenko.

RSS Doktorka

RSS Blogy

 • Nadměrnou přepravu svěřte specializované spediční firmě! 20.9.2019
  www.svobodnyblog.cz Potřebujete odeslat nadrozměrnou nebo těžkou zásilku? Ta se neobejde bez přepravy ve zvláštním režimu. Poradíme vám, co udělat pro to, aby na místo doručení dorazila včas a neporušená. Zřejmě vám je jasné, že s těžkou či nadrozměrnou zásilkou nemůžete na poštu. Přeprava nadrozměrných zásilek stejně jako přeprava těžkých nákladů probíhá ve zvláštním režimu. Prozradíme vám v jakém. Parametry […]
  Procházka Rudolf
 • Práce arboristy vyžaduje fyzickou kondici a kvalitní vybavení 17.9.2019
  www.svobodnyblog.cz Jsou zaměstnání, která může dělat prakticky každý. Najde se ale celá řada prací, pro jejichž výkon je nutné splnit určitá kritéria. Příkladem je arboristika. Tuto činnost jsem začal dělat před několika lety a nemohu si ji vynachválit. Co je arboristika? Pokud vám pojem arboristika nic neříká, možná budete překvapeni, že jde o práci, s níž se […]
  Procházka Rudolf
 • Jak chránit vlasy před sluncem, solí a chlorem 17.9.2019
  www.svobodnyblog.cz Letní období je pro vlasy zatěžkávací zkouškou. Kombinace slunce, slané a chlorované vody velmi snadno poškodí i zdravé vlasy. Jak se chránit před jejich poškozením? Pobyt na slunci a dlouhodobé působení vysokých teplot způsobuje lámavost vlasů a třepení konečků. Narušuje se povrchová vrstva vlasového vlákna zvaná kutikula. Vlasy jsou křehčí, sušší, více se lámou […]
  Pavla Růžičková

RSS Femina

 • Vybíráte basicové oblečení? Postupujte dle postavy 20.9.2019
  Opět řešíte, že nemáte co na sebe? Nic zvláštního, čas od času se v podobné situaci ocitne každá žena. Není ovšem nic jednoduššího než vyrazit na nákupy. Ne, nemusíte fyzicky navštěvovat žádnou prodejnu, mnohdy si vystačíte pouze s nákupem přes internet, který je rychlý a většinou levný. Pojďme se tedy podívat mnohem podrobněji na to, […]
  petra-martiskova
 • Jak to vidí Lasice: Můžeš si za to sama! 20.9.2019
  Je to pořád dokola, nový objev, zamilovanost, pár týdnů, měsíců nebo i let vztah a pak finito. Proč? Byl to “hajzl, debil” – doplň dle svého. Teď má novou a k té se chová úplně jinak a co je ještě horší, lépe. Dokonce jí zaplatil dovolenou, a ještě dostala kabelku. Tak to už je v […]
  petra-martiskova
 • Kouzelná levandule. Úžasná pro tvé zdraví, krásu i jako dekorace 20.9.2019
  Bolesti hlavy, závratě, nevolnost, nadměrný stres nebo špatná nálada? Žádný problém, s tím vším si levandule hravě poradí. A zároveň ti vykouzlí doma příjemnou atmosféru coby dekorace a široké využití má i v kuchyni. Co všechno levandule umí? Možná budeš překvapená!
  petra-martiskova
 • Zváží i neposedné ratolesti 19.9.2019
  Mít své miminko stále v pořádku a pod kontrolou je snem každého rodiče. Do stejné kategorie starostlivosti patří i přehled o jeho hmotnosti. Díky Dětské váze 2v1 Bayby BSB 4050 je možno sledovat, jak miminko postupně přibývá na váze a jak prospívá a nemusí se po malém bacilu jezdit k doktorovi na převážení.
  petra-martiskova
 • Signály, díky nimž poznáš, že s ním to klapat rozhodně nebude 19.9.2019
  Máš za sebou rande a přemýšlíš, jestli kývnout i na další? Nebo už spolu nějaký ten pátek chodíte, ale nejsi si jistá, jestli je on ten pravý? Tady máš deset signálů, díky nimž poznáš, že vám to fungovat nebude. Jaké to jsou?
  petra-martiskova
 • Jan Řezníček: Jsem typ, který rád přijímá výzvy 19.9.2019
  Sympatický herec Jan Řezníček je nepřehlédnutelný svým talentem, humorem i osobností. Televizní diváci ho mohou znát ze seriálu Ulice, kde hraje postavu řezníka Pavla Pelce a divadelní příznivci ho mohli vidět na scénách po celé republice.
  petra-martiskova
 • Zábava, napětí, láska i recepty. Knižní novinky, co by ti neměly uniknout 19.9.2019
  Venku už se nepříjemně ochladilo a tak se začínáme zimomřivě choulit do teplých svetrů a mikin. Buď můžeš smutnit, že skončilo léto, nebo si užít podzim se vším, co k němu patří. A za nás to jsou rozhodně večery s knížkou. Co nového na knižních pultech? Máme pro tebe spoustu napětí, lásky, dobrodružství, receptů i […]
  petra-martiskova
 • Proč mají muži na podzim zvýšený zájem o sex? 18.9.2019
  Devátý a desátý měsíc roku je vztahový křest ohněm. Pánům se zvyšuje hladina testosteronu, díky čemuž jsou mnohem náruživější a přítulnější. Jenže jejich polovičky registrují pravý opak. A může za to slunce!
  petra-martiskova
 • Posedlost plastikami! Kam až může dojít touha po kráse? 18.9.2019
  Každá z nás by někdy chtěla na svém těle něco vyměnit, zlepšit, odstranit či naopak zvětšit. Jenže jsou ženy, co jim nestačí, že si nechají odsát tuk či spravit prsa po dětech, chtějí stále více a dostávají se do kolečka závislosti na plastikách.
  petra-martiskova
 • Máš nějaké to kilo navíc? Podle vědců za to může tvá práce 18.9.2019
  Snažíš se hubnout, vyzkoušené diety byly naprosté propadáky a s váhou už ti pomalu dochází trpělivost? Odborníci vědí, kde to vázne. Když prý přestaneš chodit do práce, hned budeš mnohem štíhlejší!
  pepina
 • Stále sama? Možná děláš některou z těchto chyb 17.9.2019
  Tvé vrstevnice už dávno zakotvily, mají manžela a děti a ty stále nic? Říkáš si, že přeci nejsi tak nesnesitelná, aby s tebou nikdo nevydržel a do vínku jsi taky nějakou tu krásu dostala, tak jak to, že jsi sama, když všechny kámošky okolo tebe někoho mají? Možná děláš některou z těchto chyb.
  petra-martiskova
 • Pádné důvody, proč by ti doma neměl chybět avokádový olej 17.9.2019
  Chceš si s příchodem podzimu posílit imunitu a zároveň zlepšit kvalitu pokožky, aby snáze odolala výkyvům teplot i povětrnostním podmínkám? Vsaď na olej z avokáda, který ti prospěje od hlavy až k patě!
  petra-martiskova
 • Potřebujete rychlou půjčku? Vaše bonita bude v hlavní roli 17.9.2019
  Realizace půjček je v současné době zcela běžnou záležitostí. Není se čemu divit, jelikož mnozí z nás si chtějí užívat života co možná nejdříve a nechtějí na některé nákladné záležitosti čekat.
  petra-martiskova
 • Ráda nakupuješ? A napadlo tě někdy přemýšlet o čárových kódech? 17.9.2019
  Jsou docela běžnou a samozřejmou součástí zboží v marketech, ale vždycky tomu tak nebylo. Možná taky netušíš, že se stále více prosazují i jinde. Co o čárových kódech vlastně víš?
  petra-martiskova
 • Vzít si přítele, se kterým tvoje rodina nesouhlasí? Tohle jsou rizika! 16.9.2019
  Ve slušné společnosti a některých kulturách ještě stále panuje zvyk, že muž žádá o svolení ke sňatku otce své vyvolené. Co když „papá“ říká „ne“? Jak jeho či matčin nesouhlas ke svatbě ovlivní budoucí vztahy? Na tohle se připrav!
  petra-martiskova