Informace
Potřebujete pravidelně publikovat články? Nabízíme výhodné reklamní balíčky, díky kterým získáte levné zpětné odkazy. Objednat článek můžete ZDE

Společnost

RSS Žena

 • V New Yorku draží nejvzácnější tenisky světa 19.7.2019
  Patříte mezi milovníky tenisek? Pak by vám neměla uniknout první veřejná aukce sta nejvzácnějších párů tenisek světa, která probíhá od 11. července v americkém New Yorku. Zájemci mohou přihazovat až do 23. července a v nabídce jsou mimo jiné i ikonické Nike „Moon Shoe“ nebo samozavazovací boty.
 • Matka odmítá kontakt dcery s otcem. Bojí se, že ji nechá očkovat 19.7.2019
  Pozitivní význam očkování je nejen z historického hlediska nepopiratelný. Přesto se najdou lidé, kteří ho striktně u svých dětí odmítají. Jedním případem za všechny může být žena z Nového Zélandu, která se rozešla s partnerem a odmítá mu předávat do péče dceru, protože ji prý chce nechat proti jejímu přesvědčení očkovat.
 • Vitiligo – nemoc, která nahlodá sebevědomí 19.7.2019
  Bílé skvrny po celém těle nebo ložiska výrazně světlejších vlasů, vousů, řas či obočí. To je kožní onemocnění, takzvaná depigmentace neboli vitiligo. Je sice téměř neškodné pro zdraví a není infekční, ale je nebezpečné pro psychiku. Vitiligo přitom postihuje kolem dvou procent populace.

RSS Doktorka

RSS Blogy

 • Stavby na klíč, nebo svépomocí? Hlavní výhody a nevýhody obou řešení 17.7.2019
  www.svobodnyblog.cz Předpokládejme, že jste se rozhodli pro vlastní rodinný dům. Pokud máte předchozí zkušenosti či důvěru, že to zvládnete, můžete věc buď zcela nebo částečně řešit svépomocí, nebo nechat vybranou firmu pustit se do stavby na klíč. Podle vašich finančních a časových možností mohou mít obě varianty své výhody a my se je pro vás společně […]
  Procházka Rudolf
 • Jak žijí nové generace 16.7.2019
  www.svobodnyblog.cz Mladí lidé v dnešní době stále více odkládají své závazky. Vybírají si z velkého množství možností a mají oproti dřívějším generacím mnohem menší jistotu, jak se bude jejich život dál vyvíjet. Výsledky dlouhodobého výzkumu s názvem Cesty do dospělosti představili autoři z Masarykovy univerzity v Brně. Studie trvala 5 let a zúčastnilo se jí […]
  Pavla Růžičková
 • Existence válek odhaluje pravou tvář naší civilizace! 15.7.2019
  www.svobodnyblog.cz Lidstvo prošlo velmi dlouhým vývojem, ale zarážející je, že od samých počátků až do dnešních dnů ho neustále doprovází prokletí války. Pokud se totiž z tohoto úhlu pohledu podíváme na naši historii, samotná podstata fenoménu války, se kterým je lidstvo tak neoddělitelně spojeno, zůstává stále stejná. To, co se mění, jsou jen vnější možnosti […]
  smilan

RSS Femina

 • Věty, které nikdy neříkej svému partnerovi 19.7.2019
  Upřímnost je krásná věc, ale některé věci by sis raději měla nechat pro sebe. Jsou věty, které prostě muži neskousnou, a pokud si chceš chlapa udržet, raději se jim vyhni. Které to jsou?
  petra-martiskova
 • Největší chyby ve tvém jídelníčku 19.7.2019
  Tolik se snažíš shodit nějaké to kilo, držíš nekonečné diety, sportuješ, ale ta zpropadená kila ne a ne jít dolů, a to nemluvíme o potížích se zažíváním. Jsi na tom stejně? Možná děláš některou z těchto chyb.
  petra-martiskova
 • Erotické hračky nezlepšují jen sex, ale pomohou i s ženskými problémy 18.7.2019
  Svět erotických pomůcek se mění. Staré nahrazují nové s inteligencí. Počet dostupných modelů roste. Mnohé z nich navíc aspirují na více než jen pomůcku pro naše upokojení, či „třetího do party“ při sexuálních hrátkách. Tvrdí totiž o sobě, že nám umí pomoci i s našimi ženskými problémy. To vše velice stěžuje naši orientaci v nabízeném […]
  petra-martiskova
 • Máte před svatbou a ty stále váháš? Věci, které ti napoví, proč by sis ho brát neměla 18.7.2019
  Stává se to každé. Několik týdnů před svatbou se začnou probouzet k životu pochyby, jestli je ten, kterého sis vybrala a se kterým ses rozhodla prožít zbytek života, pravý. Není na tom nic špatného. I když jsi doposud všem barvitě líčila, jak je ten tvůj dokonalý, vtipný, krásný a neodolatelný, tak je na místě do vztahu […]
  petra-martiskova
 • Bylinkový tahák na léto: Které bylinky pomohou a které mohou uškodit? 18.7.2019
  Bylinky, ty staré dobré zelené kamarádky, tě nezradí ani v létě. Tak jako se některé oblečení hodí na sychravé dny a jiné do letního horka, tak i v bylinkách je rozdíl. Některé druhy bylinek jsou přímo stvořené do podzimních a zimních plískanic, a jiné si užiješ lépe v létě a na jaře.
  petra-martiskova
 • Jak opravdu ušetřit při vaření 18.7.2019
  Taky si každý měsíc lámeš znovu a znovu hlavu, jak vyjít s rozpočtem? Máš pocit, že za jídlo utrácíš horentní sumy a přitom je lednice pořád prázdná? Nezoufej, dnes ti poradíme pár triků, jak skutečně ušetřit a přitom vařit chutně.
  petra-martiskova
 • Jak zlepšit partnerský vztah? Buď vděčná! 17.7.2019
  Spokojený vztah závisí na mnoha aspektech. Máš vedle sebe někoho, koho doopravdy miluješ a nechceš o něj přijít? To je skvělé, ale neusni na vavřínech! Dokaž svému příteli, že si ho vážíš, a věř, že on ti to oplatí!
  petra-martiskova
 • Vrásky? To neznáme aneb Antivráskové desatero 17.7.2019
  Děsíš se každé ráno pohledu do zrcadla? Utrácíš tisíce za anti-age kosmetiku a bedlivě sleduješ každou novou vrásku, která se ti náhodou objeví? Ještě zadrž! Zjistili jsme, jak si poradit se stárnutím a hlavně jak ho oddálit a rozhodně to není jen o kosmetice nebo plastické chirurgii. Krásný a mladistvý vzhled můžeš mít i mnohem […]
  petra-martiskova
 • Překvapivá fakta o pláči. Co o něm možná nevíš? 17.7.2019
  Proč ženy k slzavému údolí tíhnou výrazně častěji v porovnání s muži? A jak s tím vším vlastně souvisí chuť na sex, ekonomika a rodný jazyk? Budeš asi pěkně zírat, na co vědci v posledních letech kápli!
  petra-martiskova
 • Jak udělat netypickou oslavu narozenin? Uspořádej párty snů 16.7.2019
  Blíží se ti kulatiny nebo chceš pro svého potomka uspořádat narozeninovou párty snů či bys ráda překvapila svého manžela a místo dortu a pár dárků jeho narozeniny oslavila trochu ve větším stylu? Poradíme ti, jak udělat pro oslavence i jeho gratulanty nezapomenutelný den.
  petra-martiskova
 • Právě dnes přichází úplněk v Kozorohu a zatmění Měsíce. Vyhýbej se dohadům, pozor na psychické napětí 16.7.2019
  Přesný úplněk nastane dnes v noci ve 23:39 a bude provázen zatměním Měsíce, což činí tento den velmi působivým. Buď však obezřetná, protože lidé, kteří v podobné vlivy nevěří, budou možná jen podráždění a někteří možná i dramatičtí.
  petra-martiskova
 • Top letní sporty, které ti pomohou zhubnout 16.7.2019
  Jak cvičit tím nejpříjemnějším způsobem? Na to existuje jasná odpověď – běž si zaplavat, zkus kanoistiku, projdi se po písku, nebo si zahraj plážový volejbal. To bys nevěřila, jak to provětrá tukové polštářky!
  petra-martiskova
 • Nechceš chlapa a jsi rozhodnuta být single? Co můžeš čekat od tvého okolí 15.7.2019
  Už máš po krk všech vztahů, které ti nakonec stejně krachnou nebo se už prostě nechceš vázat a plánuješ si alespoň nějaký čas užívat života single? Je to tvoje rozhodnutí a neměl by ti do toho nikdo mluvit, ale stejně se připrav na to, že to tvoje okolí nějak komentovat bude.
  petra-martiskova
 • Slavní scientologové. Které hvězdy se k tomuto náboženství hrdě hlásí? 15.7.2019
  Závislost na omamných látkách, problémy se zákonem nebo tragická událost v rodině. To jsou jen některé situace, v níž scientologické hnutí prý podalo pomocnou ruku celebritám. A dostalo za to miliony!
  petra-martiskova
 • Horoskopy podle tarotu od 15. do 21. července 2019: Užívej, relaxuj a vzpomínej 15.7.2019
  Máš před sebou skvělý týden. Díky úplňku se projevuje a odhaluje vše skryté a tajemné. Využij jeho magickou sílu k ukončení sporů. Berani užívají léto. Býci kráčí za štěstím. Blíženci dořeší vše nepříjemné. Jak jsi na tom ty? To ti právě nyní prozradí horoskopy podle tarotu.
  petra-martiskova