Potřebujete pravidelně publikovat články? Nabízíme výhodné reklamní balíčky, díky kterým získáte levné zpětné odkazy. Objednat článek můžete ZDE

Sport

RSS Sport

• Během motokrosu v Lokti zahynul po pádu mladý jezdec 22.7.2017
    Loket – Při závodě mistrovství Evropy v motokrosu v rámci světového šampionátu v Lokti po těžkém pádu zahynul třináctiletý závodník z Moldavska. Život mu nezachránil ani okamžitý zásah záchranářů. ČTK to řekli Radek Hes z karlovarské záchranky a mluvčí krajské policie Zdeňka Papežová. Úmrtí Igora Cuharciuce následně potvrdil na své internetové stránce i pořadatel motokrosového […]
  • Spieth vládne British Open, Grace zahrál rekordní kolo 22.7.2017
    Southport - Lídrem golfového British Open je před finálovým dnem Američan Jordan Spieth, hvězdou třetího kola v Southportu byl ale Branden Grace, který se postaral o historický rekord. Ještě nikdo na turnajích kategorie major nedokázal zkompletovat hrací kolo na 62 úderů, povedlo se to až nyní devětadvacetiletému Jihoafričanovi.
  • Divizní Velvary vyprovodily z poháru České Budějovice 22.7.2017
    Praha – Špatnou nohou vykročili fotbalisté Českých Budějovic do nové sezony. Hned první soutěžní zápas se jim hodně nepovedl. Druholigové Dynamo v prvním kole domácího poháru MOL Cupu totiž nečekaně prohrálo 0:1 na hřišti divizních Velvar. Z druholigových celků vypadly i Frýdek-Místek a nováček Olympia Praha.

RSS Fotbal

RSS Hokej

• Rittich dál bojuje o NHL, podepsal novou smlouvu s Calgary 23.7.2017
    Calgary - Brankář David Rittich bude dál bojovat o svou šanci v NHL. Čtyřiadvacetiletý hráč podepsal nový jednoletý kontrakt s Calgary. Právě v dresu Flames si jihlavský rodák v posledním utkání základní části minulého ročníku odbyl debut ve slavné lize. Nyní věří, že k odchytané třetině připojí i další starty.

RSS Míčové sporty

• Volejbalistkám se na Grand Prix nedařilo s Německem 23.7.2017
    Richmond (Kanada) - České volejbalistky na závěrečném turnaji Grand Prix v Kanadě neuhrály ani set s Německem. Jistý účastník ostravského Final Four zvítězil 25:18, 25:21, 25:15 a upevnil si před českým týmem třetí místo v tabulce druhé divize.

RSS Sport.cz

• Judista Ježek získal na Evropském poháru v Minsku bronz 23.7.2017
    Judista Jaromír Ježek vybojoval bronzovou medaili na Evropském poháru v Minsku. V kvalitně obsazené generálce na mistrovství světa sice v kategorii do 73 kilogramů prohrál ve čtvrtfinále, následně ale přes opravy vybojoval svou druhou medaili z posledních tří turnajů. V březnu byl stříbrný v Katovicích.
  • Dva salvadorští fotbalisté mají za kousnutí protihráče distanc 23.7.2017
    Obránce salvadorské fotbalové reprezentace Henry Romero dostal šestizápasový trest za kousnutí protihráče v utkání Zlatého poháru, šampionátu Severní a Střední Ameriky. Jeho spoluhráč Darwin Cerén přijde kvůli stejnému prohřešku o tři soutěžních duely národního týmu.
  • Gólman Rittich uzavřel nový jednoletý kontrakt s Calgary 23.7.2017
    Hokejový brankář David Rittich bude dál bojovat o svou šanci v NHL. Čtyřiadvacetiletý hráč podepsal nový jednoletý kontrakt s Calgary. Právě v dresu Flames si jihlavský rodák v posledním utkání základní části minulého ročníku odbyl debut ve slavné lize. Nyní věří, že k odchytané třetině připojí i další starty.