Stylová a elegantní se značkou Factoryprice

Styl není o penězích, nýbrž o umění správně vybrat a kombinovat jednotlivé kousky. Kde je vybírat? Ne v obchodech, kde nakupuje každá druhá. Naštěstí dnes není problém objednat si oblečení online, a díky tomu získat kousky od zahraničních značek, které na českých ženách zase tak často neuvidíte.

Jednou ze značek, jež v Česku nejsou tolik rozšířené, je Factoryprice. Cenově dostupná, zaměřená na společenské kousky i volnočasové oblečení. Prodávají ji v e-shopu Stylomat.cz.

Klasické, nebo raději sexy šaty?

V životě se neobejdete bez pěkných černých šatů. Jaké by měly být? Záleží na příležitosti, kam je chcete vynosit. Od značky Factoryprice jsme vybrali například tyto pěkné černé šaty do tanečních, s nimiž budete za hvězdu parketu. Unosíte je každopádně i k jiným příležitostem, jsou velmi příjemné a dělají krásnou postavu.

Sbohem rifle, dobrý den kalhoty

Klasické džíny by sice ve vašem šatníku chybět neměly, ale neomezujte se pouze na ně. Džíny jsou perfektní pro sportovní módu, pokud ale hledáte formálnější či casual ouftit, potřebujete pěkné kalhoty. Doporučit můžeme klasické hnědé kostkované kalhoty od značky Factoryprice. Mají rovný střih, osvědčený design, kapsy a v pase gumu, takže se dobře přizpůsobí. Perfektně vypadají k lodičkám, mladé ženy si ale bezpochyby mohou dovolit nosit je také k teniskám. To je dnes v módě!

Květovaná halenka na léto

Zapomeňte na trička a tílka, ta se hodí opět spíš ke sportovním outfitům. Místo toho si oblékněte halenku. Korálová halenka se vzory, která trochu odkrývá pupík, je kratší, takže vám v ní nebude příliš velké horko, a zároveň s pěkným květinovým vzorem. Vždyť léto je veselé, což by se mělo projevit i v šatníku!

V e-shopu Stylomat.cz najdete celou řadu takových stylových kousků za velmi příjemné ceny. Příjemné jsou i popisky zboží – najdete v nich totiž rozměry (typicky pro velikost S), takže si snadno uděláte představu, zda vám daný kousek sedne.

Napsat komentář