24 Zprávy

Výkup havarovaných vozů Ford a likvidace za vás vyřeší profíci

Co s bouraným vozem, vrakem po havárce, autem, které neprošlo už pár let technickou kontrolou? Starosti, které zaměstnávají mnohého řidiče, jemuž bylo líto zbavovat se starého kamaráda, který mu tak dlouho sloužil. Anebo se motoristům nechce do papírování, byrokratických tahanic spojených s odtahem auta. Výkup havarovaných vozů Ford za všechny vyřeší, likvidaci vyřídí a ještě za vrak zaplatí servis Ford díly.

Odpis, ekologická likvidace a výkup havarovaných vozů Ford

Pražský servis sídlící v Běchovicích je zaměřen na vozy značky Ford. A tak se soustředí na výkup starých, nepojízdných vraků, které ještě můžou některému majiteli fordu dobře posloužit. Zaměstnanci servisu auto po bouračce odtáhnou, pokud je nepojízdné, odhadnou výkupní cenu a původní majitel může odjíždět o nějakou tu korunu bohatší. Zároveň mu odpadají starosti s ekologickým likvidováním a formálním odhlášením auta z evidence.

 

Výkup vraků, prodej nových i použitých autosoučástek

Vykoupené havarované vozy Ford se buď kompletně zlikvidují, ale většinou se v každém vraku najdou použitelné součástky. Použité i nové autodíly Ford naleznou řidiči rovněž v běchovickém servisu. Zájemci o jakékoliv náhradní díly na automobily značky Ford můžou přes kontaktní formulář na firemních stránkách forddily.cz zadat poptávku, technickou specifikaci vozu, na který shánějí konkrétní díl, a zaměstnanci autoservisu Ford díly se obratem ozvou s aktuální možností prodeje dané součástky.

Telefonické a osobní kontaktování dílenských zaměstnanců

Ohledně vykoupení havarovaného vozu Ford si můžou zákazníci do servisu zatelefonovat na číslo z firemního webu a dohodnout se na způsobu přepravy nepojízdného auta. Dílna spojená se servisem je otevřena ve všední dny od devíti do 17 hodin.

Sdílejte příspěvěk

Share on print
Share on email
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
24Zpravy.cz

Více k prozkoumání

chicago USA
Cestovní ruch

Americký Waiverův program bezvízového styku

Waiverův program neb Program bezvízového styku nabízí občanům České republiky (a jiných zemí) možnost vycestovat do Spojených států bez nutnosti víz. Cestující mohou vycestovat na

bitcoin
Ekonomika

Vyplatí se v roce 2020 investovat do kryptoměn?

Kryptoměny si procházejí obdobím bouřlivého rozvoje. Investiční trh poznamenala krize související s koronavirem. Jak se dotkla kryptoměn a vyplatí se do nich v roce 2020

kancelářský stůl, kancelářský nábytek, kancelářská skříň
Bydlení a reality

Jak si vybavit domácí pracovnu?

Pandemie koronaviru nám ukázala, že pracovat z domu nakonec jde, a to i ve firmách, kde se něco takového zdálo nemožným snem. Abyste však doma

Plánujete dovolenou a hledáte ubytování? Ověřené ubytování doporučujeme vyhledávat na ubytovacím portálu MegaUbytko.cz. Najdete zde všechny typy ubytování: chaty a chalupy k pronájmu, penziony, apartmány ale i ubytovny a hotely. Na své si přijdou turisté, kteří preferují levné ubytování ale i nároční klienti, kteří vyhledávají luxus.

Provozuje

Rudolf Procházka

IČ: 04269314

+420 604 212 669

info@prochazkarudolf.cz